180,00 TL
138,60 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
41,40 TL
Kekre Öyküler Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 126
ISBN: 9786256447394
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Mustafa Düzenli
Mustafa Düzenli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kekre Öyküler Kısa Özet

    Dünya kendi ekseni etrafında döner; bu evrensel bir gerçektir. Ancak gerçeklik, sadece bu dönüşle sınırlı değildir. Güneş`in etrafında dönerken, zaman adını verdiğimiz illüzyon gerçekleşir ve biz büyürüz. Gözlerimiz dünyayı keşfederken, çocukluğumuzda bize anlatılan masalsı öykülerin gerçek dünyada da yaşandığının farkına varırız. Aslında gerçek hayatta da her şey aynıdır; farklı olan sadece şekil ve boyuttur.

    Canavarların yerini insanlar alır, şatolar yanlış ısıda yıkanmış çamaşırlar gibi çeker ve geniş salonlar yerini dar odalara bırakır. Hayat, parça parça masalsı öykülerden oluşur ve her öykü, hayata ve gerçeklere bir sesleniş taşır. Bütüne baktığımızda ise kelimelerden dilimize kalan, kekremsi tatlarla dolu bir dünya ortaya çıkar. İşte, "Kekre Öyküler" bu tatların toplamının sayfalarda yer bulmuş halidir.

    Gerçeğin ötesinde bir dünyaya adım atın, insanın iç dünyasının karanlık köşelerine dair keşiflere çıkın. Kekre Öyküler, sizi gerçekliğin ötesine taşıyacak bir yolculuğun kapısını aralar. Bu kitap, sadece kelimelerden değil, duygulardan ve deneyimlerden oluşan bir eserdir. Şimdi, bu dünyanın içine dalın ve zaman zaman gerçeklerin ötesindeki masalsı öykülerin büyüsüne kapılın.

  • 2. Hamur

Kekre Öyküler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.