sadsad x
asdasd
46,00 TL
34,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
11,50 TL
Kekemelik Aşısı Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık İletişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 131
ISBN: 9786057496508
Kapak: Ciltsiz
Sümer Öztanrıöver
Sümer Öztanrıöver
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kekemelik Aşısı Kısa Özet

  Kekemelik Aşısı
  Neredeyse herkes kekemeliği olan biriyle karşılaşmıştır. Bu kişi yolda gördüğünüz, hiç tanımadığınız ya da yeni tanıştığınız biri olabilir veya arkadaşınız, eşiniz, çocuğunuz, akrabanız gibi çok yakınınız da olabilir.
  Onların, konuşurken harcadıkları çabayı gördükçe, çektikleri sıkıntıyı siz de yaşarsınız; sizin de bedeniniz gerilir ve empatiyle, yardım etme isteğiyle yanar tutuşursunuz.
  2-6 yaş döneminde başlayan birincil kekemelikte çocuk, konuşamadığının tam olarak farkında değildir. Bu nedenle henüz vazgeçmemiştir, konuşmak için mücadele eder. İkincil kekemelikte ise kişi (büyük çocuk ve yetişkin) kendisini geri çeker, kelimelerden uzak durur ve sosyal ortamlardan kaçınır.
  Peki, kekemelik alışkanlığından kurtulmak mümkün mü? Evet !
  Kekemelik Aşısı adını verdiğimiz ve bu kitapta ayrıntılarıyla ortaya koyduğumuz teknikle kekemelikten tamamen kurtulmak mümkün görünüyor…
  Bu kitapta kekemelik, tüm ayrıntılarıyla ele alınıyor. Çocuklar ve yetişkinler için hazırlanan tedavi protokolleri bilimsel araştırmalarla birlikte anlatılıyor. ‘Kekemelik Aşısı’, kekemeliğe son vermek isteyen aileler ve uzmanlar için hazırlanmış pratik bir başvuru ve uygulama kaynağı…

Kekemelik Aşısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.