Kayıp Şahıslar Bürosu

Dark İstanbul

Ercan Akbay

175,00 TL
117,25 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
57,75 TL
Kayıp Şahıslar Bürosu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786259901572
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Ercan Akbay
Ercan Akbay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Kayıp Şahıslar Bürosu Kısa Özet

    Beşiktaş’taki bir parkta, annesinin refakatinde oynarken esrarengiz şekilde kaybolan beş yaşındaki üstün yetenekli çocuk Simten’in bulunması için polis dedektifleri zor bir soruşturma yürütmektedirler. Öte yandan Kuştepe’deki mahallesinde özel dedektiflik mesleği icra etmekte olan medyum Doruk sentetik morfin yardımıyla transa geçip müşterilerinin sorunlarını çözüme kavuşturmakta ve onların kaderlerini değiştirmektedir. Doruk’un vakaların uykusuna yatarak gittiği ve gerçeküstü bir yer görünümündeki sanayi şirketi Cennet A.Ş.’nin merkez üssündeki kariyeri saygın bir seviyeye ulaşmıştır.

    Doruk’un yeni aldığı dedektiflik vakasının onu derin bir bataklığa sürüklemesiyle birlikte giderek daha çetrefilli hale gelir. Küçük Simten’in dosyası kesiştiği paralel kurgunun çizgisinde ilerlemeye başlar ve hikâyenin sürprizli bir noktasında, Doruk ve Simten’in kaderleri de birleşir.

    Ölümcül hastalığa mahkûm genç medyum Doruk’un parkta oyun oynarken kaybolan bir çocuğun polis soruşturmasına karışmasının hikâyesi olan Kayıp Şahıslar Bürosu, aynı zamanda yıllar içinde özerk bir bölge içinde kendi köksüz halkını oluşturmuş devasa bir şirketin yönetim yapısını sorgular. Polis küçük Simten’in izini sürerken, Doruk’un yolu kadın dergisi köşe yazarı Meltem’le kesişir ve onunla birlikte konuk öğrencisi olduğu Cennet yerleşkesinin yeraltı lâbirentlerinde metaforlarla dolu bir yolculuğa çıkarlar.

  • 2. Hamur

Kayıp Şahıslar Bürosu Hakkında Yorumlar