sadsad x
asdasd
32,41 TL
24,31 TL
%25 indirim
Kayıp Kızın Hikayesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786051419800
Kapak: Ciltsiz
Elena Ferrante
Elena Ferrante
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kayıp Kızın Hikayesi Kısa Özet

  *Serinin nefes kesen son kitabı Ferrante’nin başyapıtı ‘Napoli Romanları’nın edebi değerini pekiştiriyor.*

  - Publishers Weekly

  Kayıp Kızın Hikayesi iki sıra dışı kadını, yazar Lenu ile tutkulu Lila’yı anlatan epik *Napoli Romanları*nın dördüncü ve son kitabı. Bu romanda kocaları, sevgilileri ve çocuklarıyla iki kadın olgunluk döneminde... İkisi de Napoli’ye geri dönüyor, birbirine kavuşuyor, birbirlerine destek oluyor. Ve pes etmeyip ayakta kalmaya, bildikleri gibi yaşamaya devam ediyor, yasaklarla ve konformizmle mücadeleyi sürdürüyorlar.

  Kocasını ve Floransa’daki hayatını geride bırakan Lenu, tam anlamıyla tabulara meydan okuyup sevgilisiyle Napoli’ye taşınır. Ne de olsa zoru başarmış, artık ünlü bir yazar olarak toplumda yer kazanmıştır. Lila’ysa, zekası ve girişimciliğiyle refaha kavuşsa da kendini bir türlü doğup büyüdüğü şehirden kurtaramaz. Başarısı onu yaşadığı dünyanın damarlarına nüfuz etmiş nepotizmle, şovenizmle, maçolukla, şiddetle burun buruna getirir. Her şartta reddettiği bu dünyanın içine düşmesi de ancak ondaki gizli lider ruhunu ortaya çıkarmaya yarar. Zira Lila, duracak, akıllanacak, boyun eğecek biri değildir...

  Okurların tekrar tekrar geri döneceği ve her seferinde yeni bir şey keşfedeceği olağanüstü bir hikâye anlatan, yakında dizi filme çekilecek olan *Napoli Romanları* tüm dünyada milyonlarca okuru derinden etkilemeye devam ediyor.

  *İnsanı yerle bir eden bir duyusal gücü ve etkisi var.*

  - Catherine Taylor, The Literary Review

  *Uzun, ayrıntılı ve ustalıklı hikâye anlatımıyla düpedüz bağımlılık yaratıyor…*

  - Sonali Deranıyagala, O, The Oprah Magazine

Kayıp Kızın Hikayesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.