sadsad x
asdasd
6,00 TL
4,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
1,50 TL
Kayıkta Üç Adam Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 110
ISBN: 9789758509935
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Jerome K. Jerome
Jerome K. Jerome
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kayıkta Üç Adam Kısa Özet

  Bu kitap, o Büyük Seyahat Kitapları`ndan değil: Ne dünyanın en tehlikeli denizlerinde yelken açanları ne de Amazon Nehri`nde cesaret isteyen bir yolculuğa çıkanları anlatıyor. Bu yalnızca küçük bir kayıkta, küçük bir yolculuk; ama yine de büyük bir macera...

  Peki bu yolculuğun kahramanları kimler? George, Harris ve "J" (ve tabi ki köpek Montmorency): her yüzyılda, her yerde karşılaşabileceğimiz üç genç adam. Nehre düşüyorlar, eşyalarını kaybediyorlar, kavga ediyorlar, gülüyorlar ve birbirlerine hikayeler anlatıyorlar. Heyecan verici planlar yapıyorlar ve coşku dolular; ama sabahları bir türlü yataktan kalkamıyorlar. Büyük maceracılar olmak istiyorlar; ama yağmur yağdığında kayıkta olmak yerine, şömine başında rahat sandalyelerinde olmayı tercih ediyorlar.

  Kahramanlarımız nehirdeki bu yolculuklarından memnun kalıyorlar mı? Kamp ateşinde yumurta pişirmeyi ya da konserve açacağı olmadan bir konserve kutusunu açmayı öğrenebiliyorlar mı? İşte bu onların hikayesi: kayıktaki üç adamın ve bir köpeğin hikayesi.

  Jerome K. Jerome (1859-1927) pek çok başarılı roman ve oyun yazmıştır. Kayıkları ve Thames Nehri`ni çok sevmiştir ve onun en ünlü ve komik romanı, Kayıkta Üç Adam, onun kendi deneyimlerini anlatmaktadır.

  Bu eğlenceli kitap yaklaşık yüzyıldır dünya üzerindeki insanları güldürmekte... hatta hala güldürüyor!

 • 2. Hamur

Kayıkta Üç Adam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.