sadsad x
asdasd

Kaygıları Aşma Rehberi

Hayykitap

Selen Can

38,00 TL
33,06 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
4,94 TL
Kaygıları Aşma Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786057674074
Kapak: Ciltsiz
Selen Can
Selen Can
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaygıları Aşma Rehberi Kısa Özet

  Kesin beni itici bulmuştur. Çok beceriksizim. Benden hoşlanmayacaklar. Hiç hata yapmamalıyım. Benden sıkılacaklar. Kesin benimle ilgili konuşuyorlar. Herkes bana bakacak. Mahcup olacağım. Hakkımda kötü düşünecekler. Elime yüzüme bulaştıracağım. Dışlanacağım. Beni sevmeyecekler.

  Kaygıların dünyası adeta dipsiz bir kuyu fakat aynı zamanda koca bir çöplük. Nasıl baktığınıza, ele aldığınıza, nasıl başa çıktığınıza bağlı. Kendiniz için felaket kehanetlerinde bulunup bunları gerçekleştirebilirsiniz ya da kaygılarınızı beslemekten vazgeçip, içinize yapışmış, hoşnut olmadığınız düşünceleri gün ışığına çıkarıp onları geride bırakabilirsiniz.

  Sonuç şaşırtıcı olacaktır.

  Özgüven. Hatalarını kabullenebilmek. Kendini sevmek. Kendinden kaçmamak. Huzur. İyi niyet. Hislerinin farkında olmak ve onlarla başa çıkabilmek. Kendini yatıştırabilmek. Olumlu düşünebilmek…

  Bu kitapta detaylarıyla ve örnekleriyle sosyal kaygının ve olumsuz düşüncelerin nasıl aşılabileceği, sosyal kaygısı olup da zamanla aşmış kişilerin bunu nasıl başardıkları anlatılıyor.

Kaygıları Aşma Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.