sadsad x
asdasd
15,00 TL
12,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Kartalın Dönüşü Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786058428799
Kapak: Ciltsiz
Ali Rıza Kafalı
Ali Rıza Kafalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kartalın Dönüşü Kısa Özet

  Cervantes; ‘’Kalem aklın dilidir’’ der.

  Sevgili Ali Rıza Kafalı’nın da yaşanmışlıklar üzerine roman tarzında kaleme almış olduğu bu eserin de sevgi,barış,kardeşlik ve vazgeçilmez değerlerimiz olan özgürlük ve demokrasi adına gelecek nesillere ışık verecek aklın bir dili olacağına inanıyorum.

  - Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır

  Ali Rıza Kafalı, bu kitabında da yaşam öykülerinden örnekler sunmuş. Bir babanın oğlunu yaşatmak için verdiği mücadele kapısına gelen bir yaralı Hiçbir sorgulama yapmadan el uzatması, her şeye rağmen yaşama bağlılığı özetlenmiş bu kitapta. Yaşamak, dosta düşmana inat bir gün fazla ya­şamak gerek. Nice yıllar,nice kitaplar dileğimle, yolu açık olsun...

  - Gazeteci-Yazar Tuncay Özkan

  Gerek hastalığı gerekse yaşının ilerlemiş olmasının verdiği duygularla düşüncelere dalan Seyit Ali babasını ve kendi yaşamının bir kaç bölü­münü akıcı bir dille yazmış. Kendi yaşamından anlattığı bazı bölümler ise adeta ibret dersi gibidir. Bir babanın oğlunu yaşatmak için verdiği uzun soluklu bir mücadelenin bazı kesitleri ve iş dünyasının verdiği yorgunluk enerjisini tamanem tüketmeden doğduğu yere duyulan öz­lemle orada bir yaşam kurmuş ve bazı olayları akıcı bir dille yazmış. Ali Rıza Kafalı’nın bundan önceki kitaplarından Seyit Ali ve Kartallar Yüksek Uçar’ın geçtiği bu köy yaşamını tekrar yaşama isteği gittiği bu köyde yeniden varoluşu kitap haline getirilmiştir.

  - Mustafa Balbay

Kartalın Dönüşü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.