sadsad x
asdasd
40,50 TL
36,45 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
4,05 TL
Kar Kristalleri Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyogafi Kitapları
Sayfa Sayısı: 227
ISBN: 9786059474085
Kapak: Ciltsiz
Özer Ateşçi
Özer Ateşçi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kar Kristalleri Kısa Özet

  Bu yazılar kişisel bir amaca yönelik yatırım, övünme ve pazarlama bilgisi içermez. Sadece yapılan çalışmaları hatırlamak ve geçmişteki kayak camiasını hatırlamak için yapıldı. Fotoğrafların çok olmasının fazla görülmemesini isterim. Çünkü onların hepsi hatıraları görsel hafızada canlandırabilmek adına kitaba yerleştirilen yâd edici unsurlar olarak değerlendirildi.

  Bu hatıratın ortaya çıkmasında teşvikleri ve yönlendirmeleri ile katkıları olan öncelikle hayat arkadaşım ve yoldaşım olan Margot Melek Hanım’a, ağabeyim Muzaffer Ateşçi’ye, kardeşim Kadriye Ateşçi’ye, yeğenlerim Alparslan, Tuğrul ve İdris Kürşat Ateşçi’ye, Burak ve Berrak Kayserili’ye sonsuz teşekkürlerimle. Varlığına ve ilmine çok saygı duyduğum bana büyük yardımları bulunan yeğenim Doç. Dr. Alperen Kayserili’ye samimi teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

  Bu kitabın basımında katkıları olan Sayın İsmet Ülker, Sayın Nejdet Erünsal, Sayın Metin Gez, Sayın İzzet Güneş, Sayın Nazmi Alyanak, Sayın Hikmet Aksungur ve Sayın Murat Tosun’a en içten teşekkürlerimi sunarım.

  İnsanoğlu için yorulma ve unutma her zaman geçerlidir. Bu çalışmada da unuttuğumuz veya adını anamadığımız isimler mutlaka olacaktır ki onların affına sığınıyoruz. Ayrıca eklemek istediğim bir şey var ki bu çalışmada maksat ve niyet sadece geçmişe ışık tutmak ve yad etmektir. Ayrıca tecrübelerin paylaşımı ve Türk kayağının geleceğine katkı sağlaması açısından turizm ve performans kayağı ile ilgili olarak bir bölüm oluşturulmuş ve tavsiyelerde bulunulmuştur.

Kar Kristalleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.