sadsad x
asdasd

Kanseri Yenenler Kulübü

Geoturka

Chris Geiger

40,00 TL
29,20 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
10,80 TL
Kanseri Yenenler Kulübü Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 231
ISBN: 9786056567889
Kapak: Ciltsiz
Chris Geiger
Chris Geiger
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kanseri Yenenler Kulübü Kısa Özet

  Kanseri Yenen İnsanların Savaşma Gücü Veren Çarpıcı Hikayeleri! Onlar Başardı... Peki Ya Siz?

  Hemen hemen hepimizin tanıdığı bir kanser hastası vardır; öyle ya da böyle bu hastalığı ve zorlu evrelerini biliriz. Modern tıbbın da artık kabul ettiği üzere, kanserin tedavisinde moral ve motivasyon hayati bir öneme sahip. Hastaların ve yakınlarının bu süreci normal olarak kabul edip hayatlarına devam etmeleri, hastalığın iyileşme sürecini direkt olarak olumlu etkiliyor.

  Kitapta, kendisi de *kanseri yenmiş* bir kişi olan Chris Geiger’ın derlediği, kansere kafa tutan ve onu yenen insanların bu zorlu hastalığa meydan okuma hikayeleri; metastaz yapan hastalıklarını defalarca yenen ve iyileşen, *Gördüğünüz kemoterapi sonucunda artık çocuğunuz olamaz* dendiği halde ikiz bebekler dünyaya getiren, kendilerine sadece üç ay ömür biçildiği halde senelerdir yaşayan insanların motive edici yaşam öyküleri yer alıyor. Kitabın bir başka özelliği ise dünyanın en çok basılan gazete makalesi dalında Guiness dünya rekorunu elinde tutan makaleyi de içeriyor olması.

  Geoturka ve Türk Kanser Derneği işbirliğiyle yayımlanan kitap, bu konuda bir ilk olması nedeniyle çok önemli bir kaynak niteliğinde. Üstelik gelirinin bir kısmı kanserli hastaların tedavisinde kullanılmak üzere Türk Kanser Derneği`ne bağışlanacak.

  Unutmayın kanser bir son değildir. Pes etmeyin, savaşın, moralinizi yüksek tutun, kanseri yeneceksiniz!

Kanseri Yenenler Kulübü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.