Kanserden Korkma Modası Geçmiş Tedaviden Kork

h2o Kitap

İlhami Güneral

129,00 TL
91,59 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
37,41 TL
Kanserden Korkma Modası Geçmiş Tedaviden Kork Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 166
ISBN: 9786054906260
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 42 adet satılmıştır.
İlhami Güneral
İlhami Güneral
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kanserden Korkma Modası Geçmiş Tedaviden Kork Kısa Özet

  Kanser sadece bir hastalık. Fakat her yıl milyonlarca insan kanser dolayısıyla ölüyor. Bu yüzden ölümcül bir hastalık olarak biliniyor ve çoğu kez ölümle eş tutuluyor.

  Oysa bu "gerçek" tam anlamıyla bir yanılsama, hatta "bilimsel" bir yalan. Kanser ölümcül ancak kolayca tedavi edilebiliyor.

  Çünkü kanser bir bağışıklık sistemi hastalığı. Tersinden söylersek bağışıklık sistemi güçlü insanlar kansere yakalanmıyor.

  Öte yandan yaygın ve baskın olan kanser tedavi yöntemleri, radyoterapi ve kemoterapi bağışıklık sistemini çökertmekte, adeta "devre dışı" bırakmaktadır.

  Operatör Doktor İlhami Güneral geleneksel hale gelmiş ve kabullenilmiş bu tedavi yöntemlerini "modası geçmiş" olarak nitelendiriyor; sınanmış ve başarıya ulaşmış bambaşka tedavi yöntemlerini ayrıntılarıyla paylaşarak "Kanserden Korkma" çağrısında bulunuyor ve cesaret aşılıyor.

  78 yaşındayken yakalandığı prostat kanserini bu tedaviler sayesinde yenen Güneral, "kanser"in bir sanayi haline geldiğini vurgulayarak, tıp ve ilaç şirketlerinin, bağışıklık sistemini güçlendirmeyi temel alan ucuz ve kolayca ulaşılabilir alternatif tedavi yöntemlerinin önünde bir engel olarak dikildiklerini de gözler önüne seriyor.

  Evinizin önündeki ağacın kanseri tedavi eden bir cevhere sahip olduğunu bilseniz kanserden korkar mıydınız?" Klasik kanser tedavisi büyük bir sahtekarlıktır…"

  Dr. Linus Pauling

  *Hiçbir işe yaramadığını bile bile hastasına kemoterapi uygulayan bir doktor en hafif tabirle bir budala fakat gerçek anlamda bir canidir.*

  Dr. Robert Atkins

  " Kanserle Savaş masalı bir öbek dışkıdır."

  Dr. James Watson

 • 2. Hamur

Kanserden Korkma Modası Geçmiş Tedaviden Kork Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.