sadsad x
asdasd

Kanaviçe Motif Serisi 5 - Manzaralar

Tuva Yayıncılık
13,00 TL
10,01 TL
%23 indirim
Kanaviçe Motif Serisi 5 - Manzaralar Hakkında Bilgiler
Türü: El Sanatları Kitapları
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786055647407
Kapak: Ciltsiz
Maria Diaz
Maria Diaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kanaviçe Motif Serisi 5 - Manzaralar Kısa Özet

  Kanaviçe Motif Serisi olarak yayına hazırlamış olduğumuz serinin beşinci kitabı Manzaralar çıktı. Serinin daha önceki kitapları şunlar; Bahçe ve Çiçekler, Bebek ve Çocuk, Bordürler, Masa Örtüleri. Tuva Yayıncılık'ın özgün eserleri arasında yer alan bu seriye; gerek yurt içindeki kanaviçe meraklıları gerekse yurt dışındaki kanaviçecilerin gösterdiği ilgiden dolayı yerli yabancı tüm okurlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunarız.

  Birbirinden güzel 50 manzaradan oluşan bu model kitabı kış, ilkbahar, sonbahar ve yaz manzaraları, Türkiye, İngiltere ve Ortadoğu ve Balkanlarda yer alan önemli tarihi ve kültürel yerler ve binalar, sevimli kulübeler, doğa ve kır manzaraları, deniz ve sahil manzaraları, çiçek tarlaları, bahçe ve ev manzaraları, orman, şelale, Akdeniz ve İstanbul manzaralarından oluşmaktadır.

  Serinin diğer kitaplarında olduğu gibi, bu kitapta da kumaş ve model ölçüsü belirtilmemiş, isteyen dilediği sıklıktaki sayılabilir kumaş üzerine bu modelleri işleyebilir. İplik olarak DMC Muline nakış ipliklerinin renk kodları modelin şemasının yanında renk anahtarı şeklinde verilmiştir.

  Bu modelleri ister çerçeve yaptırarak, isterseniz de evde kendiniz plastik çerçeve kasnaklara gerek duvarınıza asabilir, dilerseniz de pano yerine yastık, çanta, kılıf gibi objeler üzerine işleyerek sıra dışı kullanım alanları oluşturabilirsiniz.

Kanaviçe Motif Serisi 5 - Manzaralar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.