sadsad x
asdasd

Kaliteli Yaşamın Sırrı 3'ü 1 Arada

Hayykitap

Arzu Yamanel

45,00 TL
29,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
15,75 TL
Kaliteli Yaşamın Sırrı 3'ü 1 Arada Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp ve Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786052214411
Kapak: Ciltsiz
Arzu Yamanel
Arzu Yamanel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaliteli Yaşamın Sırrı 3'ü 1 Arada Kısa Özet

  Sağlınızla ilgili her mesele hayatidir, sağlıklılık halini sürdürme çabanız bile…

  Bu yolda Kaliteli Yaşamın Sırrı hayatınızı kolaylaştıracak bir rehber! Bakış açınızı genişletmenizi sağlıyor, hastalıkların tedavisi ve kalıcı sağlık için 3’lü formülü bir arada veriyor!

  Fitoterapist ve Aromaterapist Diyetisyen Arzu Yamanel, pozitif zihinsel tavır, sonuç odaklı beslenme, etkin fitoterapi ve aromaterapi ile bütüncül bir yaklaşımla Kaliteli Yaşamın Sırrı’nı anlatıyor. Bu bütüncül yaklaşımla zihninizi ve bedeninizi en etkin biçimde severek yönetmeniz için ihtiyacınız olan kapsamlı bilgiyi size sunuyor. Hastalıklara göre diyet reçeteleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor…

  Öğrenilmiş çaresizlikleri, karamsarlığı, umutsuzluğu, yetersizlik duygusunu vücudunuza aldığınız besinlerin inanılmaz zengin dünyasıyla yenin. Onları keşfedin ve ihtiyaçlarınız için en doğru biçimde kullanmayı tatlarını çıkararak öğrenin.

  Meseleye pozitif yaklaşıp kendinizi severek, anlayarak ve motive ederek, neyi neden vücudunuza alacağınızı iyi bilip sonuç odaklı beslenerek ve bitkilerden en etkin biçimde yararlanarak, hastalıkta ve sağlıkta hayatınızı maksimum kalitede tutmanın keyfini çıkarın.

Kaliteli Yaşamın Sırrı 3'ü 1 Arada Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.