sadsad x
asdasd
Kaleme Gelenler Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 608
ISBN: 9786050319453
Kapak: Ciltsiz
Şuuri Cankut Saylan
Şuuri Cankut Saylan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kaleme Gelenler Kısa Özet

  İnsanlığın bağımsız düşünme yeteneğini yok etmeye azmetmiş, oyunla oyalayıcı kurguların hedefi geleceğimizdir. Karşı koyma gücümüz sınanmaktadır. Modern silahlarla sınırlarımıza göz dikenlerle, genç beyinleri etkisizleştirmek isteyenler ortak çalışmaktadırlar. "Oku" ilahi emrine sımsıkı sarılarak, onların karanlık niyetlerine engel olabiliriz.

  Gündemin yegâne ve hakikî sahibi unutularak gelinen bugünkü dönem Yakın Çağın en karanlık dönemidir. Bu çalışma okuyucuyu, cevherindeki hakikate dâvet etmektedir.

  Dünyanın 15 Temmuz’u desem ne anlaşılır?

  15 Temmuz 2016 nasıl önceden sezilemez bir şekilde, Türkiye’nin zihniyet yapılarında önemli değişimleri getirdi ise, dünyanın gidişatında âdeta dünyanın 15 Temmuz’unun senaryosu hızlandırılmaya çalışılmakta, ama bu, bütün senaryoların sahibi Fail-i Mutlak göz ardı edilerek yapılmaktadır.

  *Dini İlimler Gözüyle Siyaset* başlığı biraz iddialı olacağı için, *Siyaset İlmi Gözüyle İslam* elinizdeki kitabın doğuşundaki yaklaşımın ifadesidir.

  Peki, siyasetin bir ilmi var mıdır? Olmaz olur mu?

  Ama bilgi kirliliği bu ilmi adeta gözden kaybettirmiştir.

  Bütün ilimlerde olduğu gibi, siyaset ilminde, belki bütün diğerlerinde olandan daha fazla hikmet derinliği vardır ve kitabımızın amacı bunu ortaya koymaktır.

Kaleme Gelenler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.