100,00 TL
71,00 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
29,00 TL
Kalbini Koru Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786057348081
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Sinan Özyurt
Sinan Özyurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kalbini Koru Kısa Özet

  En büyük güç kalbindir. Ona iyi bak. Onu koru ki o da seni korusun. Hep iyilik peşinde ol. İyilik düşün, iyilik planla, iyilik yap. Hayırlı, güzel işler yapmayı arzula. Yapmasan bile isteğin, niyetin seni korur. Rabbinin rahmeti geniştir. Cömerttir O, kerem sahibidir. İyilik adına yaptığın planlar gerçekleşmese bile sana en güzel karşılığı verir. Unutma, O’nun katında kaybolan bir şey yoktur. Senin daima iyilik peşinde olmanı ister. O halde iyilik için koştur.

  Farklı zamanlarda kaleme alınmış dergi yazılarından oluşan kitap her şeyden önce bizi bir kalp bakımına davet ediyor. İyilik tohumlarının ancak insanın gönlünde filizleneceğini hatırlatıyor. 

  Sevgi,  merhamet, adalet, iyilik ve dostluk gibi değerlerin merkeze alındığı denemelerin yanında bazı öncü isimlerin biyografileri ile zamana ve mekâna şahitlik eden yazılar da yer alıyor kitapta. Yazarın 28 Şubat`tan 15 Temmuz`a uzanan süreçteki tanıklıkları ve tecrübeleri de okurla paylaşılıyor.

  Kalbini Koru, hayatın içinde insana, zamana ve mekâna dair bir şahitlik denemesi olarak kaleme alınmış yürüyüş notlarından oluşuyor.

 • 2. Hamur

Kalbini Koru Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.