sadsad x
asdasd
23,50 TL
18,80 TL
%20 indirim
Kalbin Duası Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786058312975
Kapak: Ciltsiz
Selvigül Kandoğmuş Şahin
Selvigül Kandoğmuş Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kalbin Duası Kısa Özet

    Yüreğinizin dayanamama noktasına kapı araladığı vakitleri, hissiyatınızın en dokunaklı anında yaşarsınız. Bunca kahra seyirci kalmayı kendinize yediremezsiniz. Okurken bazen, başınızı kaldırıp gözünüz alabildiğine ta uzaklara dalarsınız. Uzaklara dalmak yazının derinlerine inmenin bir başka tarifidir aslında.

    Selvigül Kandoğmuş Şahin, derdini dava, davasını dert edinmiş bir mümin kadın olarak zamanının şahidi olma yolunda azim ve kararlılıkla yürüyüş kaydetmekte Kalbin Duası ile. Yazdıklarıyla hakikatin acılı ve sancılı yanlarına parmak basarken, gelmesinde asla şüphe olmayan o *büyük karar günü*nü de hep hatırda tutuyor.

    *Kalem bir yazgı gibi yürür damarlarımıza. Düğüm düğüm olur kelimeler. Her bir cümle biliriz ki amel-i salih olmalı. Bizim yarınlarımızı, ahiretimizi aydınlatacak salih amel duraklarından bir durak olmalı yazılarımız. Bu hâl üzere yazar ve söyleriz ve dahi yaşarız. Muradımız budur. Yazdıklarımızla ve yaşadıklarımızla, güneşin altında soluk alıp verirken kulluk şuurunda olarak, eşref-i mahlukat olduğumuzu duyumsamak ve öyle girmek yazının iklimlerine. *Kalem, benim kalemdir* diyen Nuri Pakdil gibi siperden yazmak. Has okurun ve öhas yazarın önüne muhkem ve arınmış kelimelerle çıkmak yegane duamızdır...*

Kalbin Duası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.