sadsad x
asdasd
30,00 TL
16,50 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
13,50 TL
Kahire’de Kayıp Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786059908207
Kapak: Ciltsiz
Parker Bilal
Parker Bilal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kahire’de Kayıp Kısa Özet

    Yedi yıl önce Sudan’daki İslamcı darbeden kaçıp Kahire’ye yerleşen eski polis memuru Makana’ya, Mısır’ın en önemli simalarından güçlü ve zengin Saad Hanefi, iş teklif eder: Makana’dan, aniden sırra kadem basan Adil Romario’yu bulmasını ister. Geçmişin kâbuslarından kurtulamayan, Nil’deki derme çatma bir teknede yaşayan eski polis memuru bu cömert teklifi ister istemez kabul edecektir.

    Şaibeli bir geçmişi olan, serveti de tehlikeye düşen Saad Hanefi’nin sahip olduğu futbol takımının en değerli yıldızı Adil Romario’nun ortadan kaybolması ise, hem Hanefi’nin imparatorluğunu hem de bütün ülkeyi tehdit etmektedir. En üst düzeydeki kişilerle yakınlığı olan büyük iş adamının bu denli önemli bir soruşturma için neden Makana’yı tuttuğu ise bir muammadır.

    Piramitlerin gölgesindeki Kahire’de Adil Romario’nun izini sürerken aşırı İslamcılar, Rus mafyası ve kayıp kızını arayan bir kadından oluşan karanlık bir yeraltı dünyasına dalan Makana, Sudanlı ünlü yazar Jamal Mahjoub’un Parker Bilal mahlasıyla yazdığı polisiye dizinin baş kahramanı. Bu ilginç dizi, batılı yazarların polisiyelerine alışık okura farklı bir keyif sunacak ve onu doğunun gizemli dünyasında dolaştıracak.

Kahire’de Kayıp Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.