sadsad x
asdasd
42,00 TL
26,04 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
15,96 TL
Kağıttan Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 105
ISBN: 9786054650262
Kapak: Ciltsiz
Hilal Baltacı
Hilal Baltacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kağıttan Kısa Özet

  Günlük Hayatta, hediye paketlemede, parti dekorasyonunda ana malzemesi kağıt olan yaratıcı fikirler.

  "Günlük hayatımızın hemen hemen bütün unsurları birer zorunluluktan ibarettir. Uyumak, yemek yemek, işe gitmek, eve dönmek… Hep bir şeylere ve bir yerlere yetişmek, birtakım beklentileri karşılamaktan ibarettir hayat; ta ki çok sevdiğimiz bir hobi hayatımızın merkezine yerleşene dek!

  Ana malzemesi kağıt olan yaratıcı hobi çalışmaları hayatıma girdikten sonra tanıdığım ben, o zamana kadarki benden çok daha başka biriydi. Daha mutlu, daha heyecanlı ve yeni fikirlerle dopdolu. Kağıtla uğraşırkenhuzur buluyorum, dinleniyorum, eğleniyorum. Bunlar, yapmaya mecbur olmadığım, ama yaptıkça kendimi bulduğum şeyler. Benim için her yeni gün, kağıtla biraz daha haşır neşir olmak için yeni bir bahane. Hediye vermek, çocuğumun doğum günü partisini süslemek, tebrik kartı yazmak, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı organizasyonları ve daha niceleri; alıyorum rengarenk kağıtlarımı yanıma ve dalıyorum hayallere!
  Bu kitapta; günlük yaşamda kağıt, hediye paketleme önerileri ve parti dekorasyonu fikirleri üzerine üç farklı bölüm bulacaksınız. Bu kitap, okunmak için değil, meraklılarına bir rehber olmak ve onlara yeni bir dünyanın kapılarını aralamak için hazırlandı. Kağıdın büyülü dünyasını siz de keşfedin."

  - Hilal Baltacı

Kağıttan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.