sadsad x
asdasd
14,00 TL
8,96 TL
%36 indirim
Kafam Bi Dünya Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786051868103
Kapak: Ciltsiz
Cumali Miçooğulları
Cumali Miçooğulları
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kafam Bi Dünya Kısa Özet

  Tek bir amacım vardı, o da hayallerimin peşinden gitmekti.

  Yurtdışına gitmekten korkma. Dil bilmemek, bütçe gibi konular seni endişelendirebilir. Halbuki günlük hayatta kullanabileceğin, çok az bir İngilizceyle, dünyanın her yerinde insanlarla iletişim kurabilirsin. Seyahate başlayınca tüm belirsizlikler ortadan kalkıyor ve gezdikçe daha fazlasını görmek istiyorsun.

  Hadi hayalini gerçekleştir ve yola çık. Yolda hayatın değişecek. Farklı dilleri öğreneceksin, zevklerini çeşitlendirecek, farklı yiyecekleri deneyecek, dünyanın farklı ülkelerindeki hayatlara tanıklık edeceksin. Dünyaya bir kere geldin, unutma. Hayalini yaşa, risk al, bana sonra teşekkür edersin.

  Cumali Miçooğulları ikinci seyahat kitabı Kafam Bi’ Dünya’da Dubai, Etiyopya, Paris, Zagreb, Tayland ve Atina maceralarını kaleme alıyor.

  Kimsenin beni tanımadığı bir ülkede seyahat ederken, o ülkenin bir vatandaşı gibi yaşamaya çalışıyorum. Onların yaşam tarzına, kültürlerine adapte olmaya çalışıp yeni şeyler öğrenmek, beni sıradan bir gezgin olmaktan çıkarıyor, onlardan biri oluyor, o ülkeyi doğma büyüme oralıymış gibi yaşıyorum.

Kafam Bi Dünya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.