sadsad x
asdasd

Nübüvvet Pınarından Kadınlarla İlgili 100 Hadis

Guraba Yayınları

Adil Hasan el-Hamed

28,00 TL
21,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Nübüvvet Pınarından Kadınlarla İlgili 100 Hadis Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786059301251
Kapak: Ciltsiz
Adil Hasan el-Hamed
Adil Hasan el-Hamed
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nübüvvet Pınarından Kadınlarla İlgili 100 Hadis Kısa Özet

  Kadınlarla ilgili hükümleri öğrenmek, özellikle bu çağda kadınların hatta erkekleri bile en çok ihtiyaç duyduğu hususlardandır.

  İslam`ı yıkmanın yolunun kadını, İslam`ın kadına verdiği değerden ve konumdan soyutlamakla mümkün olduğunu kavrayan İslam`a savaş açan fikir akımları onun üzerine plan kurmaktadırlar.

  Buna, ilim öğrenmedeki zayıflık, doğru eğitimin kaybedilmesi, en güzel örneğe duyulan ihtiyaç, eğlencelerle meşguliyet, güven ve gücün zayıflaması da eklenebilir.

  Hikmet ve güzel sözlerle iyiliği emretme ve kötülükten alıkoyma görevini yerine getirmede meşhur olan yazar, kadın üzerindeki bu vahşi saldırının tehlikesini kavramış yüz hadis seçerek elinizdeki kitapta toplamış ve hadislerden de birtakım sonuçlar çıkarmıştır.

  Kadınlara yönelik olarak yazılan bu kitabın temel amacı; erdemli davetçi, öğretici ve eğitici konumdaki kadınların, kadınlarla ilgili önemli hükümlerin bir kısmını öğrenmesine yardımcı olmak, anne, eş, kız veya kızkardeş olan kadını bilgilendirerek İslam`ın temellerini sağlamlaştırmaktır.

Nübüvvet Pınarından Kadınlarla İlgili 100 Hadis Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.