85,00 TL
59,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
25,50 TL
Kader Tatil Yapmaz Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786258474459
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
O. Ertuğrul Önen
O. Ertuğrul Önen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kader Tatil Yapmaz Kısa Özet

  “Hayat biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir.”
  İnsan umutla, sabırla, aşkla, iyimserlikle geleceğini tasarlar. Kimi zaman basit bir tatil planıdır bu, kimi zaman ise huzurlu bir emeklilik hayali veya tüm ülkenin kaderini değiştirebilecek yeni bir teknolojinin geliştirilmesi… İnsan kendine mutlu bir gelecek inşa etmek için elinden geleni yapar ama kaderin de insanlar için planları vardır. Ve kader tatil yapmaz.
  O. Ertuğrul Önen, engin hayat tecrübesinden damıtarak yazdığı hikâyelerde her gün karşımıza çıkabilecek farklı ve bir o kadar da tanıdık çehreleri resmederken kaderin herkesin hayatında nasıl bir rol oynayabileceğini de incelikle gösteriyor. 
   
  Yazar Hakkında
  O. Ertuğrul Önen, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Müfettişlik, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinin ardından Ulaştırma Bakanlığı ve Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı görevlerini de üstlenmiştir. Çok sayıda yayınlanmış makalesi ile Sen İşini Kış Tut Yaz Çıkarsa Bahtına, Bir Bürokratın Gözünden-Biraz Ordan Biraz Burdan, Fırıldak-Yükseklerde Kuş da Bulunur Sürüngen de, Sorun Eğitim Çözüm Eğitim isimlerini taşıyan dört kitabı bulunmaktadır.

 • 2. Hamur

Kader Tatil Yapmaz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.