sadsad x
asdasd
20,00 TL
14,40 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
5,60 TL
Kabuğuna Sinmiş Adam Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 118
ISBN: 9786058103412
Kapak: Ciltsiz
Anton Pavloviç Çehov
Anton Pavloviç Çehov
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Kabuğuna Sinmiş Adam Kısa Özet

  Zengin bir düşünsel evrende, derin gözlemler ve nitelikli analizleri ile öne çıkan Anton Çehov, dünya edebiyatında kısa öykü yazarlığının eriştiği bir zirve olarak kabul edilmektedir. Karakterlerinin derinliği, anlatının kurgusal değeri ve öykülerine sinmiş olan engin felsefi yaklaşımıyla Çehov, dünyaca geçerli bir üne ve öykü yazımında önderlik hakkına sahip olmuştur.

  Özellikle karakterlerin iç çekişmelerini, duygusal ve düşünsel gelgitlerini yansıtmakta son derece başarılı olan yazarın, insanlığın doğal yapısını ve medeniyetçe dönüştürülmeye teşne meşrebini ustaca bir bakışla ele alışı, karakterleri zamanlarından azad edip evrensel ölçülere ve tüm zamanlara hitap eder konuma yükseltiyor.

  Çehov öykücülüğünü anlamak için en iyi öykülerden yapılan bir derleme olan bu kitapta, yazarın farklı dönemlerde yazdığı ama aynı derin bakışı ve insalık sorunlarını içeren yapıtlarını bir arada bulacaksınız.

  İlker Balkan`ın duru ama zengin bir dile sahip çevirisi ile Çehov`u yeniden keşfedecek ve onun neden çağlara meydan okuyan bir yazar olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Kabuğuna Sinmiş Adam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.