Jinekolojik Cerrahi Operatif Teknikler

İstanbul Tıp Kitabevi

Tommaso Falcone

2.886,00 TL
1.818,18 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
1.067,82 TL
Jinekolojik Cerrahi Operatif Teknikler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 396
ISBN: 9786257291194
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Tommaso Falcone
Tommaso Falcone
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Jinekolojik Cerrahi Operatif Teknikler Kısa Özet

  Editörlerin Önsözü; - Yeni dört ciltlik serinin ilk kitabı Jinekolojik Cerrahi Operatif Teknikler; en iyi prosedu¨ru¨n nasıl seçileceğini anlama, komplikasyonlardan sakınma ve hangi sonuçların beklenmesi gerektiği ile ilgili operatif teknikler u¨zerine görselleştirilmiş bir rehber niteliği taşır. Takip etmesi kolay, gu¨ncel ve jinekolojide en sık operasyonlar için basamak basamak resmedilmiş görseller, asistanlar ve uzmanlar için gu¨nlu¨k pratikte idealdir.

  - Özlu¨ ve kısa metinler, önemli noktalar ve hızlı-referans tabloları, size bilgileri hızlı gözden geçirmenize, her prosedu¨r için potansiyel problemleri ve en iyi uygulamaları anlamanıza olanak tanır.
  - Renkli yu¨zlerce intra-operatif fotoğraf ve çizimlerin yanında birçok yu¨ksek-kaliteli videolar, prosedu¨rleri basamak basamak ele alır ve size bilgilerinizi uygulamada yardımcı olur.
  - Her klinik problem aynı kalıp formatta tartışılmıştır; genel prensipler, anatomi ve ayırıcı tanılar, göru¨ntu¨leme ve diğer tanı yöntemleri, preoperatif planlama, cerrahi yönetim, prosedu¨r ve teknikler, teknik incelikler ve tuzaklar, postoperatif bakım, sonuçlar ve komplikasyonlar.
  - Ana başlıklar; Temel Cerrahi Kurulum, Tanısal Laparoskopi, Rahim Cerrahisi, Serviks, Adneksiyal Cerrahi, Cerrahi Yönetim Endometrioizis, Vulvar ve Perineal Cerrahi, Histereskopi-Uterin Sterilizasyonu ve Ablasyon İşlemleri
  - Seri editörleri ve katkıda bulunanlar kendi branşlarında lider olarak du¨şu¨nu¨lmekte ve cerrahi yeterlilikleri en u¨st du¨zeyde olduğu bilinmektedir.

 • 2. Hamur

Jinekolojik Cerrahi Operatif Teknikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.