sadsad x
asdasd

Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık

Amatör Denizcilik Federasyonu
30,56 TL
25,98 TL
%15 indirim
Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık Hakkında Bilgiler
Türü: Spor
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786056350801
Kapak: Ciltsiz
Jim Saltonstall
Jim Saltonstall
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık Kısa Özet

  Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık,yelken sporunda her seviyede kendini geliştirmek isteyen yarışçılar ve koçlar için hazırlanmış önemli bir başvuru kaynağı. Bir yarışçının her yönden kendini geliştirmesini sağlayacak bilgiler içeren kitap, her sınıfta yarışan sporcular -dingi, sabit salmalı tekneler, katamaran, sörf- ve her seviyedeki koçlar için genel antrenman programları ve egzersizleri sunuyor.

  Koçluk ve antrenman metodu tüm dünyada kabul ve saygı gören Jim Saltonstall’ın dünyada ilgiyle karşılanan bu kitabı, içerdiği görsel malzemeyle de (68 fotoğraf, 143 çizim, 13 tablo) konuların daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.

  Tavla değil de satranç oynar gibi yarışabilmenin inceliklerini öğrenmek, örneğin, pusula kullanmanın,hangi seviyede olursa olsun yarışa katkılarını bilmek isteyen her yelkencinin sahip olması gereken bir kitap Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık.

  Jim Saltonstall, yelken yarışlarında İngiliz başarısının ardındaki en önemli kişidir. İngiltere, Jim Saltonstall’ın yarattığı gençlik geliştirme programı sayesinde son 30 yılda yelken sporunda dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline geldi. Antrenman programını hazırladığı ve yönettiği sporcular, Olimpiyat ve Dünya şampiyonalarında onlarca madalya kazandı.

Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.