sadsad x
asdasd

İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı

Lal Kitap

Kim West

60,00 TL
42,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786054622238
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Kim West
Kim West
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı Kısa Özet

  Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!

  Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit ve kolay bir destek kitap talebinde bulunmuşlardı. Binlerce ebeveyn tarafından başarılı bir şekilde uygulanan ve artık bir klasik haline gelen İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı, tüm yorgun düşmüş ebeveynlere, her yaşta bebek ve çocuk üzerinde başarılı olmalarını sağlayacak etkili bir uyku planı oluşturup, bunu uygulamalarında yardımcı olacak.

  * Uyuyan küçük melekler…

  Bir bebeğin uyku düzenini oluşturmak, annenin vereceği ilk sınavdır belki de. Sabırla, kararlılıkla bu ilk zorlu süreci atlatmak kolay değildir. Her kafadan bir ses çıkarken, çocuğunun uyku düzenini oturtamayan anne hem yorgun olur, hem de buna bağlı olarak mutsuz olur. Bu da, bebek dahil tüm çevresine olumsuz olarak yansır.

  Elinizde tuttuğunuz kitap, kafanızdaki tüm soru işaretlerini silecek, nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini anlatacak ve bu zorlu süreçte yolunuzu aydınlatacak. İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabı, ikizlerimi büyütürken, zaman zaman karşılaştığım uyku problemleriyle baş etmeme çok yardımcı oldu. Uyku serüveniniz başlıyor. Sabırlı ve kararlı her annenin, bu kitap sayesinde bebeğinin uyku düzenini oturtacağından eminim. *

 • 2. Hamur

İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.