249,00 TL
136,95 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
112,05 TL
İYİ GECELER TWEETAŞKIM Hakkında Bilgiler
Türü: Alman Edebiyatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786053438502
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 7 adet satılmıştır.
Teresa Medeiros
Teresa Medeiros
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İYİ GECELER TWEETAŞKIM Kısa Özet

  İki Yalnız Kalp Bir Gerçek Aşk

  Gerçek aşkı bulmak için 140 karakter değil, sadece iki küçük kelime gerekir.

  Başarılı yazar Abigail Donovan, Oprah’nın onayını kazanmış, Pulitzer’i ise kıl payı kaçırmıştır. O zaman neden zamanını New York’taki dairesinde iki kedisiyle yapayalnız geçirmektedir?

  Yayın hakları temsilcisi onu sosyal medya dünyasına sürüklediğinde Abby, karşısına hayatını macera peşinde koşarak geçiren, seksi ve zeki İngiliz edebiyatı profesörü Mark Baynard gibi birinin çıkacağını aklının ucundan bile geçirmez. Abby ondan etkilenmemeye çalışsa da Mark her gülünç karşılaşmalarında Abby’nin yazar tıkanmasını çözmeye başlar.

  Abby tam da tekrar yazmaya başlamışken Mark’ın ikisinin de hayatını sonsuza kadar değiştirebilecek bir sır sakladığını öğrenir. Bu sır karşısında Abby kasvetli hayatına mı dönecektir yoksa değişimi kabullenip hayatına devam etmeyi mi seçecektir?

  *İyi Geceler Tweetaşkım tam da soğuk kış gecelerinde insanı ısıtacak türden bir kitap. İçten, komik ve dokunaklı bu roman sizi hem ağlatacak, hem güldürecek.* 
  Kristin Hannah

  *Bu kitapta şimşek hızında hazırcevaplık, keskin zekâ ve kalbe işleyen içtenlik var. Medeiros hangi devirde, hangi iletişim şekliyle olursa olsun, aşkın bir yolunu bulacağını kanıtlıyor.* 
  Lisa Kleypas

 • 2. Hamur

İYİ GECELER TWEETAŞKIM Hakkında Yorumlar