ISBN 9786056725159
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
30,00 TL %25
bkmkitap.com
Fiyatı
22,50 TL
Fiyat Alarmı
  • Türkiye, 15 Temmuz 2016 tarihinde sadece alçak ve kanlı bir darbe teşebbüsü ile karşı karşı-ya kalmadı. O menfur gecede, *İslam’ın son kalesi* kabul edilen ülkemizin, istiklal ve istik-bali de fütursuzca tehlikeye atılıyordu. Emper-yalist Batı’nın oyuncağı ve kuklası olan kirli bir örgüt, bize düşman sömürgeci ülkelerden aldığı desteğe rağmen başarılı olamadı. Yarım asırdır beslediği hain emellerine kavuşamadı.

    Büyük oyunu fark eden aziz milletimiz, yolla-ra düştü, meydanlara indi ve güzel vatanımızın ihanet örgütlerine ve düşman devletlere peşkeş çekilmesine izin vermedi. İstiklal Harbi’nde nasıl zafer kazanıldıysa 15 Temmuz’da da aynı şanlı ecdadın kahraman torunları, kiralanmış askerlerin kara tanklarına karşı tarihî direniş gösterdiler, ihanete yol vermediler.

    Kitaptaki yazılar, o kapkaranlık zifiri gün ve gecelere düşülmüş tarihî ve bilgilendirici notlar-dır. Geleceğin tarihçileri, bu yazı, intiba, hatıra, duygu ve düşüncelerden yola çıkarak, destanlar yazmış büyük bir milletin uyanışını, dirilişini, direnişini ve şahlanışını yeni nesillere anlatacak-lardır.

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.