sadsad x
asdasd
40,00 TL
27,51 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
12,49 TL
İşte İnsan Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 172
ISBN: 9786053758211
Kapak: Ciltsiz
Michael Moorcock
Michael Moorcock
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşte İnsan Kısa Özet

  *Wells’in hiçbir zaman hayal edemeyeceği Zaman Makinesi’nin ta kendisi.*

  – Brian Aldiss

  Nebula En İyi Kısa Roman Ödülü

  *Korku Olmadan Din Hayatta Kalamaz.*

  Tolkien sonrası fantastik edebiyatın öncü ve en önemli yazarlarından olan Michael Moorcock yalnızca yarattığı efsanevi karakteri Elric’le değil, Yeni Dalga akımının yükselmesine sebep olan editörlüğüyle de türün kaderini doğrudan etkilemiş ender yazarlardan. Moorcock’ın kendi sınırlarını bile zorlayıp tabuları yerle bir ettiği bilimkurgu kitabı İşte İnsan ise Jungcu psikoloji temel alınarak yazılmış en cüretkar zaman yolculuğu romanlarından biri.

  Kafası sorularla dolu, problemli bir genç olan Karl Glogauer, İsa Peygamber’in son aylarına tanıklık etmek için zaman makinesiyle 1970 yılından M.S. 29 yılına yolculuk eder. Kutsal Topraklar’da Vaftizci Yahya ile karşılaşan Glogauer, bu mucizelerle dolu bölgede Nasıra’ya ulaşmak ve İsa’yı bulmak için yola çıkar.

  İsa’yı bulduğunda ise hikâye oldukça çetrefilli bir hal alır zira bu tarihi figür, Nasıra’da bir marangoz dükkanının gölgelerinde saklanan ve değil peygamber olmak, hayatta kalmak için bile başkalarına ihtiyaç duyan bir insandır. Gelecekte vuku bulmuş geçmişinin peşini bırakmayan hayaletleriyle, insanlık tarihinin olması gerektiği gibi yaşanmasını sağlamak için harekete geçen Glogauer, hem yolculuğun sonuna hem de sorularının yanıtlarına adım adım yaklaşır.

  Tarih değişmesin diye tarihe müdahale etmenin bedeli nedir? Fikir mi gerçekliğin sebebidir yoksa gerçeklik mi fikrin?

  İşte İnsan, yanlış sorulara verilen doğru bir cevap.

İşte İnsan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.