sadsad x
asdasd

İstanbul'un Gizli Büyücüleri

İthaki Yayınları
25,00 TL
16,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
İstanbul'un Gizli Büyücüleri Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786053753650
Kapak: Ciltsiz
Aylin Ünal
Aylin Ünal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İstanbul'un Gizli Büyücüleri Kısa Özet

    " 'İçinde yaşadığımız dünya yaşlı bir ağaçsa, İstanbul da o ağacın tam kalbinde durur. Bu nedenle İstanbul'da her ne olursa olsun, bundan tüm dünya etkilenir.' Eski gizemciler, İstanbul'la ilgili böyle söyler. Kentte yaşayanlar bilir ki, şehir güzel yüzünü herkese göstermekten pek de hoşlanmaz. Koyu, karanlık, derin ormanların bağrında saklanmış bilge bir baykuştur İstanbul, ancak onu gören olmaz.'

    Giovanni Scognamillo ile beraber imza attığı Vampir Manifestoları ile Scognamillo hakkında hazırladığı Aşk ve Korku adlı kitaplardan tanıdığımız, Karanlığın Çocukları adlı radyo programını ilgiyle takip ettiğimiz yazar Aylin Ünal, bu kez merkezine İstanbul'u ve Galata'yı alan bir fantastik kurguyla çıkıyor karşımıza. İstanbullu büyücülerle yapılmış görüşmelerin hikâyeleriyle karşılaştığımız kitapta, belgesel ve kurgu, araştırma ve hayal gücü iç içe geçiyor.

    İstanbul'un Gizli Büyücüleri'nde, gerçekliğin satır aralarında kalan büyülü olayların ve şehrin sokak aralarında saklanan gizemli insanların öykülerini okuyacaksınız.

İstanbul'un Gizli Büyücüleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.