sadsad x
asdasd

İstanbul’da Vergici Olmak

İkaros Yayınları
16,00
12,64
%21 indirim
İstanbul’da Vergici Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786055717391
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Payan Çizioğlu
Payan Çizioğlu
Devamı
Kampanya

İstanbul’da Vergici Olmak Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • İstanbul’da Vergici Olmak Kısa Özet

    Yurdumuzun memurunu, o esprili yapısını merak eden herkes için tavsiye edebileceğimiz bir kitap: İstanbul'da Vergici Olmak. Özellikle oyun yazarlarına ve senaristlere bu kitaba bakmalarını; ülkemizin resmi dairelerinde nelerin yaşanabileceğinin ve birebir insanımızla oturup karşılıklı bir çay içmenin imkânını sunan, kendileri için bolca mizah malzemesinin çıkacağı bu kitabı okumalarını tavsiye ediyoruz.

    Payan Çizioğlu, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı'nda çalışan meslektaşlarıyla yan yana, el ele, diz dize yaşananlardan, yani mesleki anılardan derleyerek oluşturduğu bu anılar kitabıyla dopdolu bir merhaba diyor okuyucuya.

    Meslektaşlarının bizzat yaşadıklarından, gerçek yaşanmış vergi dairesi anılarından kurgulanarak kaleme alınmış bu çalışma; özellikle içerisinde yer alan o kahkaha dolu anılarla, aynı zamanda insanımızın bir devlet dairesinde olsa dahi hayata nasıl mizahi bir gözle baktığının, o yaratıcı zekâsının iyi bir göstergesi. Ayrıca kitap, vatandaşımızın devlet memuruyla karşı karşıya geldiği zamanlardaki karşılıklı durum ve davranışlarının arkaplanını göstermesi açısından da bir sosyal sorumluluk projesi, bir köprü görevi görüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.