sadsad x
asdasd
31,00 TL
19,22 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
11,78 TL
İronigma Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 233
ISBN: 9786052965849
Kapak: Ciltsiz
Mutlu Çakır
Mutlu Çakır
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İronigma Kısa Özet

  Formülü;

  Her bir başlık altında, gündeme dair eleştirel içerik barındıran köşe yazıları, Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun olarak kaleme alınmıştır. Edebi bir sınıflandırma yapacak olursak, fıkra ve deneme türünde yazılardan ve yer yer Varsayımsal Diyaloglar’dan söz edebiliriz. Kitapta, etken madde olarak mizah kullanılmıştır.

  Endikasyonları;

  İronigma_ Kitap, hafif ve orta şiddetli kafa karışıklığı, bireysel ve toplumsal gerilim ile siyasi umutsuzluk durumlarında, sakinleştirici olarak endikedir. Aşırı ısınma hallerinde, beyin faaliyetlerini destekleyicidir.

  Kontrendikasyonları;

  Bazı algı düzeylerinde, aşırı hassaslık ve alınganlık görülebilir. *Ne diyor bu adam ya?!* şeklinde nadir de olsa bir advers etki ortaya çıkarsa, kitabın hemen bırakılması ve en yakın TV karşısına geçilerek alışıla gelen haber bültenlerinin veya dizilerin izlenmesi sağlanmalıdır.

  Kullanım Şekli;

  Kitabı, istediğiniz başlıktan başlayarak okuyabilirsiniz. Hap gibi kolay okunur ve zihinde kolayca çözülür. Gerçek hayatta karşılaştığınız pek çok can sıkıcı duruma katlanmanıza yardımcıdır. Sabah, akşam veya günün her saatinde aç tok fark etmeden okunabilir.

İronigma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.