sadsad x
asdasd
32,41 TL
20,74 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
11,67 TL
Irmağın Cinleri Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 380
ISBN: 9789750843549
Kapak: Ciltsiz
Hannah Kent
Hannah Kent
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Irmağın Cinleri Kısa Özet

  28 dile çevrilen romanı Ölü Gömme Törenleri ile büyük bir uluslararası üne kovuşan Hannah Kent, edebiyat dünyasına yaptığı bu mükemmel başlangıcın ardından ikinci eseriyle çıkıyor okur karşısına. Yine gerçek hayattan ilhamla kurgulanmış bir hikâye ve okurun zihnine ağır ağır sızan, acı bir dil, cesur bir anlatım.  

  İki dünya arasında kadim bir kapı ve o kapıyı bekleyen yaşlı şifacı.

  Açlığın kapıda, medeniyetin ise henüz ırak olduğu 1800’lü yıllar, İrlanda kırsalı. Eski çağlardan kalma inanış ve âdetlere göre yaşayan insanlar, korkularının yarattığı bir gerçekliğe hapsolmuştur. Eşini kaybeden Nóra hasta torununa bakmakta büyük güçlük çekmektedir. Çareyi gücünü *onlardan* alan şifacı Nance’te arar. Nóra, torununu iyileştirmek için göstereceği cüretle deliliğin sınırını aşar.

  Umutsuz şartlarda, kendi güçsüzlüklerine bir siper gibi tutunmak zorunda kalanlar hakkında ciddi ve zorlayıcı bir roman.

  - The Guardian

  Sebebini kavrayamadığınız şeylere inanmaya kalkarsanız acı çekersiniz. Kent’in romanı batıl inançlara göre yaşamanın sonuçlarını gözler önüne seriyor.

  - Kirkus

  Kent, alışılmışın dışında kalana, özellikle de bir erkeğin koruması altında olmayan kadınlara atılan şüpheli bakışlarla dolu dünyayı ustaca betimliyor.

  -Library Journal

Irmağın Cinleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.