İnsanlığımı Yitirirken 3 Cilt Set

İthaki Yayınları

Osamu Dazai

420,00 TL
252,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
168,00 TL
İnsanlığımı Yitirirken 3 Cilt Set Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 608
ISBN: 9786052652152
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 147 adet satılmıştır.
Osamu Dazai
Osamu Dazai
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İnsanlığımı Yitirirken 3 Cilt Set Kısa Özet

  Alternatif manganın çığır açan isimlerinden Usamaru Furuya’nın uyarladığı İnsanlığımı Yitirirken, Dazai’nin özgün eserinin yaklaşık yetmiş sene sonrasında geçiyor. Günümüz Tokyo’sunda hayat bulan Dazai’nin öyküsü, Japonya’nın kuzeyindeki varlıklı bir aileden gelen genç bir adamın hayatını anlatıyor.

  Üç ciltten oluşan bu kült seride, manga dünyasının aykırı sanatçısı Usamaru Furuya, hem bir anlatıcı hem de bir karakter olarak hayatı çok tanıdık gelen bir adamın, Yozo Oba’nın hatıratlarına rastlar. Oba’nın hatıratlarında aşina bir hisse, yoğun bir yabancılaşma duygusuna kapılır. Yozo Oba, gerçek benliğini başkalarına göstermekten aciz biridir. Zayıf yaradılışının yanı sıra bir akrabası tarafından uğradığı kötü muameleden kalan travması, onu lise yıllarından itibaren bir soytarılık maskesi altında yaşamak zorunda bırakır.

  Özgün romandaki gibi “hatırat” olarak adlandırılan üç bölümden oluşan seri, Oba’nın gençlik yıllarından yirmili yaşlarının sonuna kadarki hayatını anlatıyor. Bu eşsiz manga, her cildin başında ortaya çıkan sanatçı Furuya’nın kendisi tarafından anlatılıyor. Peki Furuya bu gizli hatıratları okurken akıl sağlığını koruyabilecek midir? Yoksa Oba’nın kasvetli yaşamının girdapları arasında kaybolup gidecek midir?

  Yetişkin okurlara tavsiye olunur.

 • 2. Hamur

İnsanlığımı Yitirirken 3 Cilt Set Hakkında Yorumlar