sadsad x
asdasd
27,86 TL
22,29 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,57 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İnsan İnsana Şifadır Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786052900406
Kapak: Ciltsiz
Mahmut Bıyıklı
Mahmut Bıyıklı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İnsan İnsana Şifadır Kısa Özet

  Mahmut Bıyıklı’nın İnsan İnsana Şifadır adlı portreler kitabı, millet ve ümmet olarak topyekûn bir imtihan sürecini yaşadığımız bu kritik zamanda, bireysel ve toplumsal yaralarımıza şifa olabilecek güzide örneklikler sunuyor.

  Bu eserde, İslam kültür ve medeniyetine hem edebiyat hem de maneviyat cephesinde ciddi katkılar vermiş, hâli edvarıyla güzel bir karakter örneği sergilemiş şahsiyet büyükleriyle/büyük şahsiyetlerle karşılaşacaksınız.

  Yazarın kalemindeki hususi vurguları ve titizlikle işaret ettiği abide şahsiyetler, eserin muhteviyatına incelikli bir samimiyet kattığı gibi; değer aşınımına uğradığımız bu kaypak zamanlarda, *kahraman* arayışındaki yeni nesli/genç jenerasyonu seçkin portrelerle tanıştırıyor.

  İnsan İnsana Şifadır, ruhunuzdaki bitmek bilmeyen iç sıkıntılarınızdan ve iç yaralarınızdan rahat bir nefes almanız için bir ayna; kültür, edebiyat ve medeniyet evreninde kimi örnek almalıyım, sorusunun cevabını veren, milletimizin tarihsel yürüyüşünde sıkı-sağlam bir yapı önerisidir.

İnsan İnsana Şifadır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.