sadsad x
asdasd

İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

İbrahim Durgut

325,00 TL
260,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
65,00 TL
İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi Hakkında Bilgiler
Türü: YDS - TOEFL - IELTS Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9789752428553
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
İbrahim Durgut
İbrahim Durgut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi Kısa Özet

  Şüphesiz her yeni buluş bir ihtiyaçtan doğmaktadır. Yıllardır öğrencilerimizle yaptığımız çalışmalar da bizi dil bilgisi çalışma yöntemleri hakkında yenilik yapmaya yöneltti. Öğrencilerimizin isteklerini de göz önüne alarak şu yenilikleri hayata geçirmeye karar verdik.

   
  Mevcut kaynaklarda önce konular işlenmekte ve en son karışık testler verilmektedir. Zamanlar konusunu ele alalım. En iyi ihtimalle tüm konunun bitmesi 4 oturumdur ve öğrenci zamanlar konusuyla ilgili ilk sınanmasını 5. oturumda tecrübe edecektir. Yani ilk gün çalıştığı konunun üzerinden 4 gün daha geçecek ve 5. gün karışık bir testle karşılaşacaktır. Bu problemin çözümü için her gramer konusu kendi içinde alt ünitelere bölünmüş ve o oturumda çalışılan konu ile ilgili hemen bir test verilmiş ve böylece anında geri dönüt alınmıştır.
   
  Yine öğrencilerimiz YDS ve YDT’e yönelik gramer kitaplarındaki konu anlatımlarındaki alıştırmaların eksikliğinden yakınmıştır. Biz de kitabımızda mümkün olduğunca anlattığımız her konunun ardından pekiştirici alıştırmalar vermeye çalıştık.
   
  Diğer bir husus ise gramer kitaplarında çeviri becerisine yönelik çalışmaların eksikliğidir. Biz de her oturumun ardına önemli kalıpları içeren 12 çeviri vererek testlere geçmeden hemen önce konunun kısa bir özetini yapmaya ve şu ana kadar öğretilenlerin öğrenci tarafından çevrilebilmesini sağlıyoruz.
   
  Öğrencilerimizden gelen bir başka sitem de verilen örnek cümlelerin anlatılmaya çalışılan konudan daha zor olduğu idi. Yani kolay bir konu zor cümlelerle örneklendirildiği için anlaşılamamaktaydı. Bu yüzen kullandığımız örnek cümleler nispeten daha kolay, kısa ve anlaşılır olacaktır.
   
  Son olarak ise, öğrencilerimiz o ünitede öğretmeye çalıştığımız konunun dilimizdeki karşılığını bilmemekte ve konuyu anlamlandıramamaktadır. Bu nedenle her konunun girişinde gayet basit ve anlaşılır bir dille konunun Türkçesi kısaca anlatılmakta ve böylece öğrenci o ünitede öğreneceği konuyu daha iyi kavramaktadır.
   
  48 ünite olarak tasarlanan “Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi”nin tüm öğretmen ve öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlaması dileği ile...

 • 1. Hamur

İngilizce Kalıcı Gramer Öğrenme Yöntemi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.