sadsad x
asdasd
200,00 TL
120,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
80,00 TL
İngilizce Dilbilgisi Hakkında Bilgiler
Türü: İngilizce
Sayfa Sayısı: 448
ISBN: 9789752474512
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Metin Gökçe
Metin Gökçe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İngilizce Dilbilgisi Kısa Özet

  Hızla gelişen ve gittikçe küçülen dünyamızda diğer toplumlarla bilgi alış verişinde bulunmamıza yarayan ve kendi ülkemizin gelişimine katkı sağlayan en önemli iletişim aracı dildir. Bu nedenle artık en az bir yabancı dil bilmek kaçınılmaz olmuştur. Bu kapsamda, gelişen teknolojinin ve küreselleşen dünyanın da bir sonucu olarak İngilizce tüm dünyada kullanılan bir dil haline gelmiştir.

  Bu kitap, İngilizce´yi yeni öğrenmeye başlayan ve hazırlık sınıflarında okuyan öğrencilerin, İngilizce dilbilgisini öğrenmelerinin yanı sıra, bu dildeki sözcük ve yapılardan faydalanarak İngilizce konuşan kişilerle daha iyi iletişim kurmaları hedeflenerek hazırlanmıştır. Kitap 16 bölümden oluşmaktadır. Örneklerde verilen İngilizce cümlelerin Türkçe karşılıkları da yazılarak cümle yapısına daha iyi hakim olunması ve bir karşılaştırma yapılabilmesi amaçlanmıştır. Konu anlatımlarının ardından verilen Deneme Sınavları bölümünde ise kitapta anlatılan tüm konuları kapsayan testler yer almaktadır.

  Kitabın sonunda, kitap içerisinde geçen sözcüklerin Türkçe anlamlarının yer aldığı ‘Sözlükçe` bölümü bulunmaktadır.

  Farklı görüşleri, kültürel gelişimleri ve dünyayı daha iyi tanıyıp anlamak, yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirmek, yabancıları anlayabilip, kendinizi onlara anlatabilmek, ilerisi için iş bulabilme imkanlarınızı arttırmak, kısaca küreselleşen dünyada yerinizi alabilmek ve yarınlara daha iyi hazırlanmak amacıyla İngilizce bilmenin önemini unutmamanız dileğiyle...

 • 1. Hamur

İngilizce Dilbilgisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.