İmgelerin Olayların Sembolik Saklı Mesajı

Sınır Ötesi Yayınları

Sezaver Seçki

130,00 TL
92,30 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
37,70 TL
İmgelerin Olayların Sembolik Saklı Mesajı Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789758312849
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sezaver Seçki
Sezaver Seçki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İmgelerin Olayların Sembolik Saklı Mesajı Kısa Özet

  Günlük hayatta dikkatinizi çeken imgelerin, olayların izini sürdüğünüzde, semboller size evrensel anlamla- rının yanı sıra size özel bireysel anlamını da fısıldayacaktır. Bu fısıldanan mesajları duyabilmek ve anlaya- bilmek için belli bir çaba gösterilmesi gerekebilir.

  Bu kitap günlük hayatta karşılaştığınız olayların, *görünmeyen* ama *görmeniz gereken* tarafı *nasıl* görebileceğinizin ipuçlarını veriyor. Başınıza gelen, küçüklü büyüklü, negatif ya da pozitif olayların taşıdığı mesajları doğru okumanın neler kazandırdığını, okuyamadığınızda neler kaybettirdiğini anlatıyor.
  Konuyu sadeleştirmek için, pek çok gerçek hikâye de kitapta sizlere sunuluyor. Bu hikâyelerde, görünmeyen tarafınıza ilişkin iç salgı bezlerinden tutun, ruh tipinize, arketiplere, sayılara vb. varıncaya kadar geniş örneklere yer verilmiştir. Şaman Öğretisi’ni, sanatla terapiyi ve masalların büyülü dünyasını da ekleyerek, Dünya’nın, *görünmeyeni* de gösteren sembolik bir *ayna* olduğunu kanıtlıyor.

  Bu kitaptaki bilgiler*ayna*daki tozları silmenize, neyi neden yaşadığınızı net olarak görmenize aracılık edi- yor. Bu netlik, nasıl daha sağlıklı kararlar alacağınızı, nasıl daha mutlu, başarılı ve güçlü olacağınızı algılamanızı sağlıyor.

  Günlük hayatta sembolleri okumanın, alıştığımız kalıpların dışına çıkmayı gerektirse de, zor görünse de, hatta belki ömür boyu sürse de tüm çabamıza değdiğini göreceksiniz.

  *Görünenin ardındaki görünmeyen prensipleri de görmemiz mümkündür.*

 • 2. Hamur

İmgelerin Olayların Sembolik Saklı Mesajı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.