189,00 TL
134,19 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
54,81 TL
İlluminati Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786059288064
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 68 adet satılmıştır.
Kursad Berkkan
Kursad Berkkan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İlluminati Kısa Özet

  Onlar bu dünyayı yöneten bir güç şebekesi mi? Küresel bir entrikanın usta uygulayıcıları mı? İlluminati’nin varlığına inanın ya da inanmayın. Bu kitabı okuduktan sonra tek bir şeye inanacaksınız. İlluminati’nin varlığına...

  Dan Brown, Melekler ve Şeytanlar kitabı ile İlluminati ismini duyurdu ve hafızalara  kazınmasına yardımcı oldu. Texe Marrs ve Davıd Icke gibi yazarlar ise İlluminati örgütünün sistemini topluma tanıttılar. Şimdi ise bir Türk Yazar Kursad Berkkan çok daha ileri gidiyor ve hem sistemini hemde karanlık emellerini tüm yönleriyle ortaya seriyor. Bu kitabı okuduğunuzda İlluminati örgütünün sarsıcı komploları karşısında kanınız donacak ve her satırını derin soluk alarak okuyacaksınız. Türk yazarın bu başarısı İlluminati örgütünün anlaşılmasında önemli rol oynayacak.

  - Emekli CIA Uzmanı Brad Steiger

  Tarihsel verilere göre, İlluminati 1600’lü yıllarda Vatikan’a karşı intikam yemini etmiştir. Galileo zamanındaki ilk İlluminati, Vatikan tarafından Roma’dan uzaklaştırılmış ve acımasızca yok edilmiştir. İlluminati, Katolik kilisesinden kaçan diğer mültecilere (mistik, simyacı, bilim adamı, doğa üstü güçlere inanan gruplar, ve  Müslümanlar ile Museviler) karışarak Bavyera’da saklanmıştır.

  - Yazar Dan Brown

  İlluminati, dünyayı yöneten komite, binlerce yıl önce dünya dışından gelen sürüngen bir ırk ve insanların üremesi sonucu ortaya çıkan melezlerden oluşan karanlık örgüt.

  - Komplo Yazarı Davıd Icke

 • 2. Hamur

İlluminati Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.