sadsad x
asdasd
24,00 TL
14,88 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
9,12 TL
İlk Uyku Kitabım Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 12
ISBN: 9786053115762
Kapak: Plastik
Tansu Oskay
Tansu Oskay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlk Uyku Kitabım Kısa Özet

  Tansu Oskay

  Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunu olan Tansu Oskay, çeşitli kurumlarda  eğitim ve pedagoji alanında uzun yıllar çalıştıktan sonra *PAPS Parenting School* adlı Pozitif Psikoloji yaklaşımlı ilk Ebeveyn Akademisi’ni kurdu. Anne Bebek Psikolojisi ile Uyku Eğitimi’ni birleştirdiği Bebeklere Ağlatmadan Uyku Eğitimi Programı’nı geliştirmiştir. Aile ve çocuklara bireysel danışmanlık hizmeti vermekte, seminer ve projeler yürütmekte, danışmanlık desteği sağlamaktadır. Ebeveynlik ve çocuklar hakkında birçok çalışmaları yayımlanan Tansu Oskay’ın, Türkiye’de alanında bir ilk olan Uykusuz Anne Kalmasın - Ağlatmadan Uyku Eğitimi adlı kitabı Kasım 2017’de çıkmıştır.

  Ceyden Casaretto

  Eline kalem aldığı günden beri resim yapan, okumayı seven, keşfetmeye meraklı yazar-çizer Ceyden Casaretto, Art Institute of Seattle’da Görsel İletişimler ve İllüstrasyon eğitimi gördü.

  Kitap okuma sevgisiyle küçük yaşta tanışan bir çocuğun akıl ve ruh sağlığının olumlu yönde gelişeceğine, yetişkinlerin ise çocuklarla kitaplar sayesinde daha iyi bağlar kurabileceğine inanıyor.

  Çeşitli sektör, kurum ve kişiler için illüstrasyon, portre, karikatür gibi farklı dallarda çalışmaları bulunan Ceyden Casaretto’nun kendi yazıp çizdiği 11 çocuk kitabı vardır.

İlk Uyku Kitabım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.