İkinci Beyin Bağırsaklar

Alfa Yayınları

Metin Başaranoğlu

110,00 TL
71,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
38,50 TL
İkinci Beyin Bağırsaklar Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786051718606
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Metin Başaranoğlu
Metin Başaranoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İkinci Beyin Bağırsaklar Kısa Özet

  Şimdi elinizde tuttuğunuz İkinci Beyin Bağırsaklar isimli kitap da çok güncel bir konuyu, bağırsakların yediğimiz gıdaların emilimindeki seçkinci rolü ve bir boşaltım organı görevinin çok ötesindeki ikinci bir beyin rolünü, bağırsakların sık rastlanan hastalıklarıyla ilgili bilgileri de içeren kapsamlı, hekim olmayan insanların da rahatça, sıkılmadan keyifle okuyabileceği bir çalışma.

  – Prof. Dr. Cihan Yurdaydın, Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi, Hepatoloji Enstitüsü Başkanı, Dünya Gastroenteroloji Organizasyonu Başkanı

  Bağırsakları bedenin bir parçası olmaktan öteye bütünün önemli merkezlerinden biri olarak tanımlayan ve gerçek hasta öyküleriyle desteklenmiş kapsamlı bilgilerin aktarıldığı bu değerli eserin okuyucuların yaşamlarına dokunacağını umuyor, yolunun açık olmasını diliyorum.

  – Mehmet Sungur, Professor of Psychiatry, Psychiatry Dept of Marmara University Hospital, President of the Turkish

  Association for Cognitive Behaviour Psychotherapy (TACBP), President of the International Association for Cognitive Psychotherapy (IACP)

  En beğendiğim kitap türü, 20 yıl bir alanda bilimsel olarak çalışan bir uzmanın, o konuyla ilgili halkın anlayacağı dilde yazdığı kitaplardır. Metin Başaranoğlu’nun kitabı da tam bu türden bir kitap. Bu sebeple okunmaya değer.

  – Prof. Dr. Medaim Yanık, Psikiyatrist, Ibn Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi

   

 • 2. Hamur

İkinci Beyin Bağırsaklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.