sadsad x
asdasd
30,00 TL
23,10 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
6,90 TL
İki Yaka Bir Yürek Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 103
ISBN: 9786056451485
Kapak: Ciltsiz
Levent Boyacıoğlu
Levent Boyacıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İki Yaka Bir Yürek Kısa Özet

  Levent Boyacıoğlu`nun kaleminden süzülmüş kelimeler, dans ederek yalın cümlelerde muhteşem öykülere dönüşüyor. Yaşanmışlığın bu denli güzel anlatılması, okuyucunun damağında çok güzel tatlar bırakacak.

  Boyacıoğlu`nun öykülerindeki betimlemeler, bir kelebeğin kanadındaki kadifemsi renk cümbüşünü andırıyor. Her biri özenle seçilmiş bereketli cümleler okundukça yüreğinize akıp başka diyarlara götürüyor.

  Hayatın renklerinden oluşturduğu insanları, büyük bir ustalıkla dahil ediyor öykülerin içine. Hüznün suyuyla yıkanmış yüzleri, kurutulmuş gözyaşlarının bıraktığı tortuyu, insanın içindeki büyük yangınları, bir cama şekil verir gibi işliyor öykülerinde.

  Kalemin sesi, yazarın sesiyle bütünleşince; yediden yetmişe herkesin kalbinde yer bulacak İki Yaka Bir Yürek.

  Sıcak ekmek kokusu gibi bir kitapla edebiyat külliyatımıza "Merhaba!" diyor Levent Boyacıoğlu. Belli ki daha çok öykü okuyacağız onun kaleminden. Hayat ırmağı onun öyküleriyle tanıklık edecektir bizden sonraki nesile.

  Elinizden bırakamayacağınız bu kitap, sizi sıcacık yaşamlara konuk edecek, unutulmaya yüz tutmuş değerleri gün yüzüne çıkaracaktır.

  - Alper Akdeniz

İki Yaka Bir Yürek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.