30 KASIM 2018 TARİHİNE KADAR KARGO BEDAVA!
25,00 TL %32
bkmkitap.com
Fiyatı
17,00 TL
Fiyat Alarmı
 • Ürün Özellikleri
 • Almanya’nın severek okunan yazarlarından Poppy J. Anderson okurlarına üç kitaplık lezzetli mi lezzetli aşk romanları sunuyor! *Aşkın Tadı* isimli dizide romanların konuları da değişiyor, kahramanlar da... Değişmeyen tek şey, birbirinden lezzetli yemekler! Dizinin ilk kitabı ise İçinde Aşk Var!

  Andrew Knight, Boston’ın yemek dünyasında parlayan bir yıldız. Otuzlarının başında olmasına rağmen restoranında sunduğu dillere destan yemeklerin yaratıcısı. Ama artık tükenmiş durumda. Kafasını toplamak, tatil yapmak için Maine’e doğru yola çıkıyor. Yolda karşısına çıkan arabaya son anda çarpmamayı başarsa da bu kazayla hayatı tamamen değişecek. Çünkü sürücü huysuz, inatçı, güzeller güzeli bir kadın: Brooke Day! Üstelik o da ailesinin restoranını işletmeye çalışan bir şef... Ne var ki Andrew, Brooke’a şef olduğunu söylememeye karar veriyor. Andrew ile Brooke birbirinden lezzetli yemekler yapıp yerken aralarındaki çekime karşı koyabilecekler mi? Peki ya Andrew’un ufak yalanı ortaya çıkacak mı?

  İçinde Aşk Var, elinizden bırakamayacağınız, iştahınızı kabartacak muhteşem bir aşk hikâyesi! Bu romandaki tariflerin gizli malzemesi aşk, anlayacağınız!

  Boyutlar(cm)
  :
  13.5 x 13.5 x 0
  Ağırlık(G)
  :
  288
Yorumlar
x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.