sadsad x
asdasd
25,00 TL
20,75 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
4,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hz. Ali’nin Cifr Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786254002618
Kapak: Ciltsiz
Sinan Dolayman
Sinan Dolayman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hz. Ali’nin Cifr Kitabı Kısa Özet

    Bu kitapta aktarılan rivayetler Hz. Ali(ra)nin Peygamber(sav)den öğrendiği ve Ehli Beyt'ten silsile yoluyla korunup,aktarılarak bizlere ulasan Kuran'dan süzülmüş bilgilerdir. Bu bilgiler dünyanın yaratılışından sonuna kadar özellikle de ahir zaman ile ilgili konuları içermektedir. Dünya çapında gerçekleşecek büyük olaylar, önemli şahıslar ve bunların özellikleri,gelecekteki teknoloji ile ilgili ve daha birçok harikulade bilgiler bu rivayetler içerisinde bulunmaktadır.

    İmam Cafer Sadik buyurdu: *İşler bu işin sahibi Mehdi(as)ye sunulduğunda Allah yeryüzünde düşük olan her şeyi onun için yükseltir,yüksek olanı da alçaltır. Hatta dünya onun avucunun içinde olur. Sizden avucunun içindeki kılı göremeyecek biri var mi ?*Biharu' l Envar,S2. CIld,s.328)

    Bugün herkes elindeki cep telefonlarıyla tüm dünyayı izleyebiliyor. Hadiste geçen (Sara)ifadesi hem çok yakın olmak anlamındadır hem de kıl anlamında kullanılır. Allahualem burada sinyallerle gelen manyetik dalgalara yönelik bir mecaz kullanılmış.

Hz. Ali’nin Cifr Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.