sadsad x
asdasd
Zülfü Livaneli Alışveriş Listeme Ekle
- Merak ediyorum - , kitabı çok merak ediyorum. bir an önce okuyacağım
5/ 5
- - , Çok güzel okumayan kalmasın, bu kitap bu fiyat için az bile
5/ 5
- - , Güzel bir kitaptı. Fazlasıyla akıcı, hemencecik bitiveriyor. Sadece sonu hâlâ gelmemiş gibi benim için. Sonunun çok farklı olmasını bekliyordum.
4/ 5
- - , Okuduğum ilk Livaneli romanı güzeldi.
3/ 5
44.25
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 154
ISBN 9786050939828
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
18,55 TL %26
bkmkitap.com
Fiyatı
13,73 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Huzursuzluk Kısa Özet

    Merhamet zulmün merhemi olamaz!

    İstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine doğduğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sona ermiş hayatını araştırmaya koyulur. Böylece âdeta bir girdabın içine çekilir, tutkuyla ve hırsla gizemli bir kadının peşine düşer.

    Harese nedir, bilir misin? Develerin çölde çok sevdiği bir diken var. Deve dikeni yedikçe ağzı kanar. Tuzlu kanın tadı dikeninkiyle karışınca bu, devenin daha çok hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz… Ortadoğu’nun âdeti budur, tarih boyunca birbirini öldürür ama aslında kendini öldürdüğünü anlamaz. Kendi kanının tadından sarhoş olur.

    Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmünü misliyle yaşamış Ezidi kızı Meleknaz’ın ve kelamın çocuklarının hikâyesi... Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor.

Huzursuzluk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.