sadsad x
asdasd

Hüzünlü Kalplere şefkatli Dokunuşlar

Hayykitap

Necmettin Nursaçan

16,67 TL
10,84 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
5,83 TL
Hüzünlü Kalplere şefkatli Dokunuşlar Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9789752477247
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Necmettin Nursaçan
Necmettin Nursaçan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hüzünlü Kalplere şefkatli Dokunuşlar Kısa Özet

  Şu ahir zamanlarda mutluluk ve huzurun yolu İslam’ı okumak, araştırmak, soruşturmak ve anlayıp uygulamaktan geçiyor. Merdivenler nefsimizin değil, ruhumuzun ve kalbimizin sesine kulak vermekle, özümüze dönmekle çıkılıyor. Bu yol insana hem dünya, hem de ahiret mutluluğunu beraberinde getiriyor.

  Bu kitap da, işte bu yolda bize ışık tutuyor.

  Kanal 7 ekranlarında yayınlanan, Necmettin Nursaçan ve Muhsin Bay ile ‘Cuma Sohbetleri’ programına gelen izleyici soruları arasından sıklıkla gündeme gelenler Muhsin Bay tarafından tek tek ele alındı ve Necmettin Nursaçan tarafından sizler için cevaplandı.

  Eski Kayseri Müftüsü ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim ve Peygamber Efendimizin hadisleri ışığında, merak edilen yüzlerce sorunun cevabını veriyor bu kitapta! İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin püf noktalarını da anlatıyor.
  Nursaçan Hoca, zorlaştırmıyor kolaylaştırıyor, ötekileştirmiyor sevgiyle birleştiriyor, kötülükten sakındırıp iyiliğe teşvik ediyor, temizliğe yönlendiriyor, hüzünlü kalplere şefkatle dokunuyor… *Dünyayı cennet gibi yaşamak varken, helal yolu genişken, harama ne lüzum var?* diyor…
  Kitap iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde, ‘Cuma Sohbetleri’ programına gelen izleyici soruları ve Necmettin Nursaçan Hoca’nın verdiği cevaplar yer alıyor. İkinci bölümde ise bu kez Muhsin Bay soruyor.

  Her biri hayatın içinden can alıcı sorular ve Kur’an-ı Kerim ve Peygamber efendimizin hadislerinden açık ve İslamiyet’in özüne davet eden cevaplar…

 • 2. Hamur

Hüzünlü Kalplere şefkatli Dokunuşlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.