sadsad x
asdasd
80,00 TL
52,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
Hoşça Bak Aşkına Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786056882203
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Vedat Güneş
Vedat Güneş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hoşça Bak Aşkına Kısa Özet

  Daha önce *Hoşça Bak Kendine* adlı kitabı okuyucuları ile buluşturan Vedat Güneş ve Adem Karafilik; bu kitabın devamı niteliğinde *Hoşça Bak Aşkına* ile okuyucularıyla buluşmuştur.
  Türk Halk Edebiyatı’nda sözlü anlatıma dayalı alıntı, destan, masal, menkıbe vb. birçok hikâyeler bulunmaktadır. Bu hikâyeler, geçmişten günümüze kadar her anlatıldığında büyük ilgi görmekte ve edebiyat alanında insanların dinamiklerini oluşturmaktadır.
  Bazen yeri ve zamanı belli olmayan ancak geniş coğrafyalarda anlatılan bu hikâyeler, isimleri değişse de öz itibariyleokuyanları ve dinleyenleri bulundukları yerden alır,
  başka bir âleme götürürler. Bu bağlamda dilden dile dolaşan Leyla ile Mecnun,Yusuf ile Züleyha, Ferhat ile Şirin, Arzu ile Kamber, Tahir ile Zühre, Kerem ile Aslı, Mem u Zin gibi dilden dile dolaşan, coğrafya coğrafya gezen aşk hikâyelerinin yanı sıra Ah Tamara ve Kız Kulesi Efsaneleri ile gerçek yaşamdan alınan Mihriban, Aşık Veysel ile Esma, Neşet Ertaş’ın Leyla’sına olan
  aşkı da bu kitapta yer almaktadır.
  Dünle bugünü buluşturan Hoşça Bak Aşkına kitabında 142 şair/şaireden dizeler
  bulunmaktadır.
  Şiir ve Öykü terapisi şeklinde hazırlanan her iki kitapta da anlatılan hikâyeler şiirlerle ve o konuda söylenmiş güzel sözlerle desteklenmektedir.

 • 2. Hamur

Hoşça Bak Aşkına Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.