sadsad x
asdasd

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor...

Bilgi Yayınevi
20,00 TL
15,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor... Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 116
ISBN: 9789752207684
Kapak: Ciltsiz
Sadi Güleç
Sadi Güleç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor... Kısa Özet

  Merhaba,

  Ben Prof. Dr. Sadi Güleç.

  Kalp hastalıkları uzmanıyım.

  Bu satırları okuduğunuza göre siz ya da sevdiklerinizin kalbinde bir sorun var demektir. Hayır, yok diyorsanız yakınlarda anjiyo yapılması planlanan, stent takılmaya aday biri olmalısınız. O da mı değil? O zaman muhtemelen kalp damar hastalıklarını merak eden bir kitapseversiniz.

   Bu kitabın yazılma nedeni hekimlerle hastalar arasındaki iletişim eksikliğidir. Hekimler sürekli yoğundur, yorgundur, bıkkındır. Hata yapmamak için tüm dikkatlerini, enerjilerini hastalığı çözmeye, o stenti o damara yerleştirmeye harcarlar. Hastalar ise kaygılıdır, kırılgandır, meraktadır. Konuşmak isterler. Akıllarındaki her şeyi sormak isterler. Ayrıca şefkat isterler, umut isterler. Hastadırlar, haklıdırlar.

  Olur da bu kitabı okursanız, anjiyo, stent, baypas vb. hakkında aklınıza gelebilecek soruların yanıtlandığını göreceksiniz. Zaman zaman satır aralarında şefkat ve umut kırıntıları da bulacaksınız. Sahip olacağınız bilgilerle hem kendinizin hem de kalp damar hastası olan sevdiklerinizin sağlık ve mutluluğuna katkı sağlayacak, eşe dosta doğru tavsiyelerde bulunacaksınız. Bundan da büyük keyif alacaksınız.

  En azından ben böyle umut ediyorum…

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor... Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.