Hissettiğin Her Şeye İnanma

Anı Yayıncılık

Robert L. Leahy

200,00 TL
174,00 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
26,00 TL
Hissettiğin Her Şeye İnanma Hakkında Bilgiler
Türü: Gelişim Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786051705545
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 90 adet satılmıştır.
Robert L. Leahy
Robert L. Leahy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hissettiğin Her Şeye İnanma Kısa Özet

  Psikoloji biliminin duygu ve düşüncelerle ilgili geldiği son noktayı merak ediyor musun? Bu kitaptaki bilgilendirici her bölümde uygulayabileceğin birçok alıştırma var ve hepsi de nokta atışı!

  Zor zamanlardan geçerken kendimizle kalmamız gerektiğinde şunu fark ettik: Hayat her zaman planladığımız gibi gitmeyebilir. Bazen çok uzak görünen bir olasılık gerçekleşebilir ve hayatımız alt üst olabilir. Ancak, acıyı yok etmek için yaptıklarımız acının ızdıraba dönmesine yol açabilir. Belki de insan olmanın temel koşullarından biri acı ve ızdıraba tabi olmaktır. Bu kulağa garip mi geliyor? Okumaya devam et. En sevdiğin filmlerde sadece kahkaha ve keyifli anlar mı var? Peki senin hayatın bir film olsaydı sadece keyifli anları mı oynatırdın? Cevabın hayırsa, hayal kırıklığı, utanç, öfke, yalnızlık, üzüntü gibi olumsuz gördüğümüz duyguların aslında bize ne söylemek istediğini öğrenmeye hazırsın demektir. Bu duygulardan kurtulmaya çalışmak yerine onları kabullenmeye ve onaylamaya ne dersin? Belki de hayatın hem keyif hem acıyla dolu olduğunu seziyor ancak bu zıtlıkları nasıl kucaklayabileceğini tam olarak bilemiyor olabilirsin!

  O halde bu kitapta duygularla ilgili ufkunu genişletecek bilgileri öğrenmenin yanı sıra duygular hakkında düşünme şeklini geliştirmek için birçok alıştırmayı yaparak duygularınla baş etmeye çalışmak yerine kendi duygusal stilini keşfedebilirsin. Duygusal ve düşünsel dünyanın zengin katmanlarına bir rehber eşliğinde dokunabilmen için geliştirilen bu alıştırmalar, kendin için yapacağın bu yolculukta sana yol gösterecek! Bu yolculuk sonunda dalgalarla boğuşmak yerine onların içinden geçmeyi öğreneceksin.

  Zihnini ve kalbini 21. yüzyıla göre güncellemek isteyenler için harika bir kendine yardım kitabı!

 • 2. Hamur

Hissettiğin Her Şeye İnanma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.