sadsad x
asdasd
Hipertansiyon Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786054025053
Kapak: Ciltsiz
Klaus Völker
Klaus Völker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hipertansiyon Kısa Özet

  Ülkemizde Yaklaşık 18 Milyon Hipertansiyon Hastası Var.

  Nedenleri ve neler yapılması gerektiği bilinirse, çok kolay kontrol altında tutulabilecek bir hastalık olan hipertansiyon, tedavi edilmediği durumlarda, kalp, beyin, damar ve böbrek hastalıklarına sebep olarak öldürücü sorunlara yol açabilmektedir. Hipertansiyon bu kadar ciddi bir durumken, hastaların %40’ı tansiyonlarının yüksek olduğunu bile bilmiyor ve bugün hipertansiyon, ne yazık ki her dört ölümden birinin sebebi olarak kayıtlara geçiyor.

  Hipertansiyon İlaçsız Yöntemlerle de Tedavi Edilebilir. Bu kitapla; tansiyonu kontrol altında tutmanın sanıldığı kadar zor olmadığını ve bunun için mutlaka ilaç tedavisi gerekmediğini öğreneceksiniz. Kitapta sunulan öneriler yardımıyla hayatınızda yapacağınız küçük değişiklikler ve hiçbir yan etkisi olmayan doğal tedavilerle tansiyonunuzu kontrol altında tutabilecek, çok daha sağlıklı yaşayacaksınız.

  Bu kitabın amacı, tansiyonunuzu kontrol altında tutmanın en kolay ve *sizin için* en doğru yollarını öğretmektir. Bu kitap sayesinde, hipertansiyon açısından risklerinizi gözden geçirecek ve kitabı elinize aldığınız andan itibaren, kendinize *yeni bir yol* çizme cesareti bulacaksınız.

Hipertansiyon Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.