sadsad x
asdasd

Hikayelerle Harflerin Yolculuğu

Güzel Çocuk Kitapları
12,50 TL
10,63 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
1,88 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hikayelerle Harflerin Yolculuğu Hakkında Bilgiler
Türü: Çıkartmalı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9789944833660
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hikayelerle Harflerin Yolculuğu Kısa Özet

  Hikayelerle harflerin yolculuğu kitabımız, 4 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmıştır. 4 Yaş çocukları, hikaye ve masal dinlemekten çok hoşlanırlar. Onlara kitap sevgisi kazandırmak, bununla beraber, Kur’an-ı Kerim’in temeli olan harfleri eğlenerek öğrenmelerini sağlayabiliriz.

  Kitabı Nasıl Kullanmalıyız? Kitap 16 hikaye , harf kartları, çıkartmalar, başarı belgesinden oluşmaktadır. Eğitimci olarak çocuğumuzun takibini yapmak için, harf kartları, başarı belgesi, çıkartmalar sizde, hikaye kitapları ebeveyn de olacak şekilde eğitimi başlatmalıyız. Eğitimi takip etmek için aileler evde alıştırmalarla destek olmalıdır.

  Hikayeleri okurken ses tonunuz ve ortam çok önemlidir. Bir hafta boyunca bir hikayeyi okuyarak, drama yaparak, tekerlemeleri bilmece kartı yaparak uygulamalıyız. Hikayeleri okuduktan sonra tekerlemeleri melodi veya şiir gibi çocuklara zorlamadan ezberletebiliriz.

  Bu eğitimi sadece masa başında veya kitap elimizde olmadan da yapabilirsiniz. Seyahat ederken, uyurken, bahçede, oyun oynarken harfler tekrarlanarak nelere benzettikleri sorulabilir. Her hikayenin sonunda ilgili harf kartını ve çıkartmalarla çocukları ödüllendirebilirsiniz.

  Çocuklar, başarı belgesini kendileri rehber eşliğinde çıkartmalarla süsleyebilirler.

  Kitap bittikten sonra çocuklarınıza güzel bir program yaparak kutlayabilirsiniz. Bunu bitirdikten sonra serinin diğer kitapları takip edilebilir.

  Çocuklar çok hızlı öğrenir ve hızlı unuturlar. Sıkmadan sık tekrar kaliteyi artırır.

  Anchor Çocuklarımızın Kur’an-ı uygulayan ve yaşayan kul olmaları temennisiyle….

Hikayelerle Harflerin Yolculuğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.