sadsad x
asdasd
12,00 TL
10,44 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
1,56 TL
Hiç mi Sevmedin? Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789754513318
Kapak: Ciltsiz
Beyza Güler Gökalp
Beyza Güler Gökalp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hiç mi Sevmedin? Kısa Özet

  Dr. Beyza Güler Gökalp deneyimleri ve kendi yaşamından kesitleri hikayeleştirdiği bu kitabında sade bir dil kullanmış. Genç nesle ibret olacak hadiselerde onlara yol göstermeye çalışmış.

  Okurken zaman zaman hüzünlenip bazen de güleceğiniz gerçek hayattan kesitlerde herkes kendinden birşeyler bulabilir. Bir doktor olarak en yakınlarının hastalıklarıyla mücadele etmenin ona vermiş olduğu duyguları okuyucu da en derinden hissediyor. Hüzünlü bir aşk hikayesinin kahramanı Ceyda ve Güneş kavuşamadıkları aşk hikayesinde sonsuza dek sürecek bir aşkı maziye gömüyorlar. Kitabın sonunda bir aile albümü var. Gençlere ve genç kalanlara özellikle okumalarını tavsiye ediyoruz. İçinde herkesin çıkaracağı başka başka dersler var.

  *Dr. Beyza Güler Gökalp, lise yıllarından başlayarak yazdığı hikayeler ve anılarla okunmayı hakeden önemli bir kalem.

  Gözlemlerine dayanarak; İnsanların bütün dertleriyle uğraşan, hastalarını iyileştirmeye çalışan doktorların da hayatlarının her döneminde, karşılaşacakları normal veya sıradışı olayları yaşarlar. Hayatın akışı içinde onların da bazen farkında, bazen de hiç beklemedikleri anlarda önlerine pek çok şey çıkabilir. Bazen irade kendisini doğal akışa bırakır. Doktorlar da sever, üzülür. Onlar da sevgi arayışında yarışa girerler. Bulurlar mı, bulamazlar mı?

  İşte böyle bir maceranın öyküsü ve bir örneği olan elinizdeki bu kitap, eminiz sizi de heyecanlandıracaktır.*

Hiç mi Sevmedin? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.